Archiv
Nalezené příspěvky
vyhlášení nejlepších házenkářů za rok 2015
Na tradičním plesu sportovců byly za rok 2015 vyhlášeni za Národní házenou:
Luboš Žežulka a Eliška Karlíková.
BLOVICKÁ STOPA VE FINÁLE 42. ROČNÍKU ČP
Ve dnech 25. a 26. března 2016 se v nafukovací hale Základní školy v Plzni Bolevci uskutečnilo finále 42. Ročníku ČP mužů a žen v národní házené.
Ačkoli se žádné z našich družstev do této konečné fáze zimní soutěže neprobojovalo, přesto se závěrečný turnaj bez naší účasti neobešel.
V kategorii mužů reprezentoval náš oddíl Martin Jaroš, který hostuje v TJ Plzeň – Újezd. Za tento tým odehrál celý turnaj na postu záložníka a jeho družstvo v tomto ročníku zaslouženě zvítězilo, když nepoznalo hořkost porážky.
V kategorii žen nás velmi dobře zastupovala Lenka Fialová hostující v družstvu TJ Příchovice. Také ona odehrála s přehledem celý turnaj na postu obránce (beka). Příchovická děvčata nakonec získala po vyrovnaném boji 3. místo. Výborná hra Lenky byla po právu oceněna, když byla zvolena nejlepší obránkyní turnaje a dostala jeden z připravených pohárů!!
Nesmíme zapomenout ani naše juniorky Andreu Synáčovou, Kateřinu Štenglovou a Michaelu Janochovou, které se staraly o občerstvení hráčů a VIP hostů a touto činností také velmi dobře reprezentovaly náš oddíl.
Pavel Jíra
12.kolo OP mužů - Ejpovice B - Muži 13:15 (4:8)
Ostatní výsledky:
Příchovice B | - | Rožmitál | 22:24 | (12:12) |
Kyšice B | - | Litice | 17:22 | (10:14) |
Nezvěstice B | - | Tymákov B | 19:18 | (11:9) |
Přeštice B | - | Vřeskovice B | 22:14 | (11:4) |
Osek | - | Stupno | 14:17 | (6:7) |
13.kolo OP - Ejpovice - ženy b 17:11 (9:6)
Ostatní výsledky:
Vřeskovice | - | Dobřív | 11:11 | (5:6) |
Božkov | - | Štěnovice | 14:11 | (8:6) |
Nezvěstice | - | Chudenice | 9:9 | (4:5) |
Stupno mělo volno | ||||
Přeštice B měly volno |
13.kolo OP - Rožmitál - muži 18:12 (9:4)
Ostatní výsledky:
Přeštice B | - | Ejpovice B | 25:21 | (15:9) |
Vřeskovice B | - | Nezvěstice B | 18:18 | (11:10) |
Tymákov B | - | Kyšice B | 23:16 | (10:9) |
Litice | - | Osek | 26:15 | (15:10) |
Stupno | - | Příchovice B | 21:14 | (9:6) |
11.kolo 2.ligy - Most - ženy A 13:17 (7:9)
Ostatní výsledky:
Podlázky | - | Tymákov B | 11:28 | (4:11) |
Modřany | - | Plzeň-Újezd | 12:8 | (5:4) |
12.kolo OP - Starší žačky měly volno
14.kolo OP - muži - Stupno 13:9 (7:3)
Ostatní výsledky:
Ejpovice B | - | Rožmitál | 11:17 | (7:6) |
Příchovice B | - | Plzeň-Litice | 26:21 | (15:13) |
Osek | - | Tymákov B | 9:9 | (7:5) |
Nezvěstice B | - | Přeštice B | 13:16 | (7:11) |
Kyšice B | - | Vřeskovice B | nesehráno |
14.kolo OP - ženy b - Stupno 5:12 (4:7)
Ostatní výsledky:
Štěnovice | - | Vřeskovice | 11:14 | (5:6) |
Dobřív B | - | Přeštice B | 2:23 | (1:13) |
Chudenice | - | Božkov | nesehráno | |
Nezvěstice | - | měly volno | ||
Ejpovice | - | měly volno |
12.kolo 2.ligy - ženy a - Plzeň-újezd 19:11 (10:7)
Ostatní výsledky: | ||||
Modřany | - | Tymákov B | 10:18 | (4:11) |
Podlázky | - | Most | 26:17 | (12:4) |
15.kolo OP - Nezvěstice - ženy b 22:15 (11:7)
Ostatní výsledky:
Vřeskovice | Chudenice | 9:15 | (4:7) | |
Stupno | Ejpovice | 20:17 | (9:10) | |
Přeštice B | Štěnovice | odloženo | ||
Dobřív | volno | |||
Božkov | volno |
15.kolo OP - Litice - muži 19:15 (10:9)
Ostatní výsledky:
Nezvěstice B | - | Ejpovice B | 17:20 | (7:8) |
Přeštice B | - | Kyšice B | 18:17 | (9:11) |
Tymákov B | - | Příchovice B | 26:28 | (13:11) |
Stupno | - | Rožmitál | 21:14 | (13:6) |
Nalezené složky
Oblíbené odkazy
Statistiky
Online: | 2 |
---|---|
Celkem: | 868719 |
Měsíc: | 9201 |
Den: | 357 |