Archiv
Nalezené příspěvky
Turnaj žen – Dobříš 18. 2. 2017
Nejlepší hráči 2. ligy za soutěžní ročník 2015/16
Trenérská rada SNH zveřejnila výsledky hlasování trenérů o nejlepší hráče jednotlivých skupin 2. lig v národní házené. Vítězové za jednotlivé soutěže budou oceněni při příležitosti mezizemských utkání Čechy - Morava 2017, která proběhnou 7. května ve Studénce. Gratulujeme!
Pořadí skupiny A:
Výsledky ostatních kategorií na www.svaznarodnihazene.cz.
ŽENY:
2. liga žen sk. A |
|||
---|---|---|---|
1.místo |
FIALOVÁ Lenka |
Sokol Blovice |
98 bodů |
2.místo |
ULMANOVÁ Tereza |
TJ S. Podlázky |
50 bodů |
3.místo |
HOUFKOVÁ Hana |
Sokol Blovice |
44 bodů |
4.místo |
KUDLIČKOVÁ Eliška |
Sokol Tymákov B |
40 bodů |
5.místo |
DARDOVÁ Anna |
Sokol Blovice |
38 bodů |
Gratulujeme holkám k obsazení hned třech příček v pětici nejlepších hráček!
Josef Fiala
vedoucí družstva žen
zimní liga mládeže
Vítězem zimní ligy mládeže v kategorii dorostenky zvítězily hráčky Tymákova, kde působí na hostování také pět našich hráček.
Zleva: Kristýna Kašpárková, Kateřina Štenglová, Michaela Janochová, Denisa Synáčová a Andrea Synáčová
více dále ...
10.kolo OP - Kyšice B - MUŽI 6:20 (9:12)
TJ Příchovice B | - | TJ Sokol Ejpovice B | 16:18 | (9:10) |
Sokol Osek | - | TJ Přeštice B | 24:22 | (13:15) |
TJ Sokol Tymákov B | - | TJ Plzeň-Litice | 20:21 | (9:11) |
Sokol Stupno | - | TJ Sokol Nezvěstice B | 25:20 | (12:9) |
11. kolo 2.ligy - TJ Stará Huť - ŽENY A 13:16 (7:7)
Další zápas:
SK Chomutov | - | TJ Plzeň-Újezd | 10:23 | (5:12) |
11.kolo 2.ligy - St. Huť - ŽENY A 13:16 (7:7)
Další výsledek:
Chomutov | - | TJ Plzeň - Újezd | 10:23 | (5:12) |
12.kolo OP - Štěnovice - Ženy B 13:17 (8:5)
Ostatní výsledky:
TJ Přeštice B | - | TJ Sokol Ejpovice | 9:12 | (5:3) |
TJ Sokol Kyšice | - | TJ Vřeskovice | 20:15 | (11:7) |
TJ Božkov | - | TJ Plzeň-Litice | 19:13 | (6:3) |
Sokol Dobřív | - | TJ Sokol Nezvěstice | 12:17 | (7:12) |
TJ Sokol Chudenice | - | SKH Stupno | 19:16 | (11:7) |
11.kolo OP - Ejpovice "B" - MUŽI 15:11 (3:6)
Ostatní výsledky:
Sokol Stupno | - | TJ Sokol Kyšice B | 25:15 | (12:4) |
TJ Sokol Nezvěstice B | - | TJ Sokol Tymákov B | 15:20 | (6:13) |
TJ Plzeň-Litice | - | Sokol Osek | 20:19 | (11:10) |
TJ Přeštice B | - | TJ Příchovice B | 24:17 | (11:9) |
13.kolo OP - Ejpovice - ŽENY B 17:22 (8:11)
Ostatní výsledky:
TJ Sokol Chudenice | - | TJ Sokol Štěnovice | 19:15 | (10:7) |
SKH Stupno | - | Sokol Dobřív | 18:15 | (8:8) |
TJ Sokol Nezvěstice | - | TJ Božkov | 9:17 | |
TJ Plzeň-Litice | - | TJ Sokol Kyšice | 12:13 | (3:7) |
TJ Vřeskovice | - | TJ Přeštice B | 10:15 | (4:8) |
Tabulka OP mužů po 11.kole
družstvo | ZAP | V | R | P | SKÓRE | body | |
1. | TJ Plzeň-Litice | 11 | 8 | 1 | 2 | 247:216 | 17 |
2. | TJ Sokol Tymákov B | 11 | 8 | 1 | 2 | 253:205 | 17 |
3. | TJ Přeštice B | 11 | 7 | 0 | 4 | 224:198 | 14 |
4. | Sokol Stupno | 11 | 7 | 0 | 4 | 225:214 | 14 |
5. | TJ Sokol Ejpovice B | 11 | 6 | 0 | 5 | 204:203 | 12 |
6. | TJ Příchovice B | 11 | 5 | 0 | 6 | 222:229 | 10 |
7. | TJ Sokol Nezvěstice B | 11 | 4 | 1 | 6 | 202:197 | 9 |
8. | Sokol Osek | 11 | 4 | 1 | 6 | 197:201 | 9 |
9. | TJ Sokol Blovice | 11 | 3 | 2 | 6 | 160:188 | 8 |
10. | TJ Sokol Kyšice B | 11 | 0 | 0 | 11 | 192:275 | 0 |
Tabulka 2.ligy žen po 11.kole
družstvo | ZAP | V | R | P | SKÓRE | body | |
1. | TJ Plzeň-Újezd | 9 | 7 | 0 | 2 | 199 : 106 | 14 |
2. | Sokol Tymákov B | 8 | 6 | 1 | 1 | 154 : 84 | 13 |
3. | TJ Sokol Blovice A | 9 | 5 | 1 | 3 | 162 : 137 | 11 |
4. | SK Chomutov NH | 9 | 2 | 0 | 7 | 91 : 184 | 4 |
5. | TJ Stará Huť | 9 | 1 | 0 | 8 | 90 : 185 | 2 |
12.kolo OP - MUŽI - Přeštice"B" 11:17 (5:9)
Ostatní výsledky:
TJ Sokol Kyšice B | - | TJ Sokol Ejpovice B | 20:22 | (9:10) |
TJ Příchovice B | - | TJ Plzeň-Litice | 28:29 | (11:15) |
TJ Sokol Nezvěstice B | - | Sokol Osek | 21:16 | (13:5) |
TJ Sokol Tymákov B | - | Sokol Stupno | 23:18 | (10:6) |
14.kolo OP - ŽENY B - Vřeskovice 16:14 (7:7)
Ostatní výsledky:
TJ Sokol Štěnovice | - | TJ Sokol Ejpovice | 20:24 | (10:9) |
TJ Přeštice B | - | TJ Plzeň-Litice | 14:08 | (7:5) |
TJ Sokol Kyšice | - | TJ Sokol Nezvěstice | 19:16 | (8:5) |
TJ Božkov | - | SKH Stupno | 14:7 | (8:4) |
Sokol Dobřív | - | TJ Sokol Chudenice | 25:31 | (14:17) |
Nalezené složky
1.kolo 2.ligy - Litvínov - ŽENY A 12:24 (5:13)
Oblíbené odkazy
Statistiky
Online: | 5 |
---|---|
Celkem: | 870528 |
Měsíc: | 9682 |
Den: | 238 |