Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

Archiv

Nalezené příspěvky

Turnaj žen Dobříš 12.1.2019

14. 1. 2019

V sobotu 12. 1. 2019 jsme se zúčastnily prvního zimního halového turnaje, který se konal v Dobříši za účasti 7 družstev – Blovice, Dobřív, Modřany, Stará Huť, Plzeň-Újezd, Čakovice a Spoje Praha. Hrálo se hracím systémem každý s každým 1x 20 min.

Zahájení zimní přípravy se nám povedlo na výbornou. Ani v jednom ze šesti utkání jsme nezaváhaly, a tak jsme si domů odvezly krásné první místo.

 

Čtvrfinále ČP žen

28. 1. 2019

 

Konečné pořadí

 

Tabulka

   

      Skore

   

     Body

1.

Sokol Tymákov A

 

 4    4   0   0

           87

:

24

       8

2.

Sokol Blovice

 

 4    3   0   1

           50

:

47

       6

3.

TJ Sokol Ejpovice

 

 4    1   1   2

           41

:

68

       3

4.

TJ Žatec

 

 4    1   0   3

           34

:

44

       2

5.

TJ Přeštice B

 

 4    0   1   3

           27

:

56

       1

 

 

Rozpis zápasů na jaro

31. 3. 2019

Z D E si můžete stáhnou rozpis zápasů na jarní část sezóny 2018/2019

 
Celý příspěvek | Rubrika: Ke stažení | Komentářů: 0

11.kolo - Chudenice - Muži 21:12 (13:5)

7. 4. 2019

Ostatní výsledky:

Přeštice B - Kyšice B 23:22 (10:10)
Nezvěstice B - Osek 23:20 (11:8)
Záluží - Nýřany B 26:10 (15:4)

 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Muži | Komentářů: 0

11.kolo OP - Chudenice - ŽENY B 18:14 (11:6)

7. 4. 2019

Ostatní výsledky:

Nezvěstice - Stupno 13:11 (6:7)  
Litice - Božkov 13:19 (7:8)  
Dobřív - Stupno 17:17 (5:10) předehrávka
 

11.kolo I.ligy žen:Blovice-Přeštice 14:27(8:12)

15. 4. 2019

Sokol Blovice - TJ Přeštice 14 : 27   (8 : 12)

Ostatní výsledky:

TJ Plzeň Újezd - Sokol Tymákov A 12 : 23   (5 :

10)

TJ Stará Ves n/O. - TJ S. Podlázky 21 : 9   (10 : 6)
Sokol Dobruška - Sokol Krčín 19 : 16   (11 : 7)
 

11.kolo OP muži Blovice-Nezvěstice"B" 22:25(12:16)

15. 4. 2019

Blovice Nezvěstice B 22 : 25 (12:16)

 Ostatní výsledky:

Osek Přeštice B 26 : 17 (15:10)
Kyšice B Dobřív 20 : 17 (10:11)
Nýřany B Chudenice 14 : 24 (8:15)
 

11.koloOP ženy:Blovice"B"-Nezvěstice 14:15(8:8)

15. 4. 2019

Blovice B - Nezvěstice 14 : 15 (8:8)

 Ostatní výsledky:

Kyšice     - Dobřív 23 : 9 (11:4)    
Nezvěstice - Božkov  13 : 9 (9:6) 13.4. předehrávka  
Božkov  - Chudenice 23 : 16 (12:9)
 

12.kolo OP muži: Přeštice"B"-Blovice 23:19(12:8)

20. 4. 2019

Přeštice B - Blovice       23 : 19

(12:8)

Ostatní výsledky:

Nezvěstice B - Nýřany B       26 : 19 (12:14)
Chudenice    - Záluží       13 : 16 (5:9)
Dobřív- Osek                               12 : 20      (7:11)
 

13.kolo I.ligy Žen: Podlázky-Blovice 21:19 (11:9)

21. 4. 2019

Podlázky-Blovice 21:19 (11:9)

 

13.kolo OP muži: Blovice-Dobřív 14:12 (8.6)

28. 4. 2019

Blovice-Dobřív 14:12 (8:6)

Ostatní výsledky:

                  Záluží - Nezvěstice B      19 : 17 (10:8)
             Nýřany B - Přeštice B      28 : 22 (16:10)
                    Osek - Kyšice B      28 : 9 (15:5)
 

13.kolo OP ženy: Blovice"B"-Dobřív 13:13 (6:6)

28. 4. 2019

Blovice"B"-Dobřív 13:13 (6:6)

Ostatní výsledky:

                  Litice  - Nezvěstice      10 : 12 (6:6)
        SKH Stupno - Kyšice      11 : 8 (5:5)
 

14.kolo I.ligy žen: Stará Ves n/O-Blovice

28. 4. 2019

Stará Ves n/O - Blovice 18:19 (11:10)

Ostatní výsledky:

      Sokol Dobruška Sokol Tymákov A 14 : 17 ( 7 : 11 )  
      Sokol Krčín TJ Plzeň-Újezd 16 : 22 ( 7 : 13 )  
      TJ Stará Ves n/O TJ Přeštice A 11 : 14 ( 7 : 7 )  
      Sokol Krčín Sokol Tymákov A 16 : 25 ( 9 : 10 )  
      Sokol Dobruška TJ Plzeň-Újezd 31 : 13 ( 18 : 8 )  
      TJ S. Podlázky TJ Přeštice A 10 : 20 ( 5 : 11 )  

 

 

1.k.N.Č.I.liga žen:Blovice-Podlázky 13:16 (6:8)

13. 5. 2019

Blovice-Podlázky 13:16 (6:8)

Ostatní výsledky:

            Sokol Tymákov A - TJ Plzeň-Újezd       19 : 18   (10:10)    
            Sokol Dobruška - TJ Přeštice A        13 : 12   (7:8)    
            Sokol Krčín - TJ Stará Ves n/O.         22 : 22   (12:11)    

 

 

14.kolo OP ženy: Kyšice-Blovice"B" 14:9 (7:5)

13. 5. 2019

Kyšice-Blovice"B" 14:9 (7:5)

Ostatní výsledky:

Dobřív          - Božkov     17:21   (12:7)  
Nezvěstice   - Chudenice    19:16   (10:6)  
 

14.kolo OP muži: Kyšice"B"-Blovice 18:19 (10:10)

13. 5. 2019

Kyšice"B"- Blovice 18:19 (10:10)

Ostatní výsledky:

Dobřív          - Nýřany B 19:15   (10:7)  
Přeštice B    - Záluží 14:21   (6:11)  
Nezvěstice B - Chudenice 11:22   (7:13)  
 

15.kolo OP ženy:Blovice"B"-SKH Stupno 19:16(8:8)

19. 5. 2019

Blovice"B"-SKH Stupno 19:16 (8:8)

Ostatní výsledky:

Litice             - Dobřív         18  : 9 (9:3)
Božkov        - Kyšice        17  : 11 (11:7)
 

15.kolo OP muži:Blovice-Osek 13:17 (6:6)

19. 5. 2019

Blovice-Osek 13:17 (6:6)

Ostatní výsledky:

Chudenice     - Přeštice B      25 : 24 (15:15)
Záluží        - Dobřív      21 : 8 (14:2)
Nýřany B     - Kyšice B      19 : 24 (10:10)
 

3.kolo N.Č.I.ligy žen:Blovice-Stará Ves n/O

27. 5. 2019

Blovice- Stará Ves n/O 23:15 (13:5)

 

17.kolo OP muži:Nýřany"B"-Blovice 11:13

3. 6. 2019

Nýřany"B"-Blovice 11:13 (4:6)

Ostatní výsledky:

Nezvěstice B - Dobřív 19:16 (7:5)      
Chudenice Kyšice B soupeř se nedostavil      
Záluží          - Osek 22:15 (11:10)      
 

Nalezené složky

Nebyly nalezeny žádné složky