Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

14.-15.kolo OP-muži

25. 4. 2018

 Blovice : Chudenice 19 : 14 ( 10:8 )

 

 

Žežulka  –  Říha, Jaroš, Láska, Šmíd, Beneš, Kroupa  – Škala (9), Průcha, Černý (1), Synáč P. (2), Pospiszyl (6), Drohobetskyy (1)

 

            V sobotu 21.4.2018 jsme v druhém jarním zápase, ale prvním na domácím hřišti, vyzvali další tým z čela tabulky – Chudenice. Sestava byla kompletní i s několika navrátilci, počasí letní, divácká kulisa výborná. Chtěli jsme navázat na dobrý výkon z Tymákova a tentokrát získat oba body.

 

Hned při prvním útoku se zranil Honza Průcha, ale jak se později ukázalo, byl to jediný stín na celém zápase. Začátek zápasu vyšel lépe nám a vytvořili jsme si malý náskok. Soupeř postupně vyrovnal, zejména díky neomylné exekucí trestných hodů. Jinak měl velký problém vstřelit branku. Do přestávky jsme odcházeli s dvoubrankovým vedením.

 

Druhý poločas byl v naší režii, rychle jsme zvýšili svůj náskok a ten jsme již soupeři nedovolili stáhnout. Hra se dařila celému týmu. V brance vynikl Luboš Žežulka, obrana pracovala spolehlivě. V útoku se střelecky prosadil Martin Škala a svojí dravostí platil na obranu soupeře Ziki. Ale i ostatní útočníci podali během času, který jim byl dopřán, velice kvalitní a odpovědný výkon.

 

Utkání s přehledem řídil rozhodčí Šimice z Plzně.