Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

20.kolo II.ligy žen

17. 6. 2018

Sestava

Brankařky: Černá Zlatuše, Sýkorová Andrea

Obrana: Zelená Hana, Synáčová Denisa, Janochová Michaela, Fialová Lenka, Karlíková Eliška

Útok: Dardová Anna (7), Houfková Hana (6), Davídková Kateřina (4), Štenglová Kateřina (4), Hudecová Zuzana (2), Třísková Martina

 

Blovice : Chomutov 23:12 (13:9)

 

V neděli 17. 6. 2018 jsme k poslednímu domácímu a zároveň závěrečnému utkání sezóny 2017/2018 přivítaly soupeřky z Chomutova. Jednalo se pro nás o jeden z nejdůležitějších a nejočekávanějších soubojů jarní části. Vítězství v zápase pro nás znamenalo celkové vítězství 2. ligy žen – skupiny“ A“ a tudíž postup a návrat do nejvyšší soutěže – 1. ligy žen!

Díky našim nejúžasnějším fanouškům, kteří nám vytvořili tu nejlepší možnou atmosféru, byl pro nás zápas od prvních minut snazší a jejich fandění a burcování nás všechny do jedné po celou dobu souboje vedlo k podání co nejlepšího výkonu. Celých 60 minut pro nás bylo nezapomenutelných především díky nim a naše pocity štěstí a radosti pak ještě naplnil program po skončení utkání, kdy nám naši blovičtí házenkáři spolu s mladšími žákyněmi předali pohár pro vítězky 2. ligy žen a vítězná týmová trička.  

Za celý tým žen „A“ bych chtěla Vám všem, kteří jste s námi tyto chvíle prožívali, nesmírně poděkovat! I díky Vám jsme to dokázali a budeme moc rádi, když se s Vámi budeme na hřišti potkávat také v nadcházející sezóně.

 

                                                       Kateřina Davídková – kapitánka družtsva

 

Náhledy fotografií ze složky Poslední kolo