7.kolo dorostenek - Přeštice - dorostenky

TJ Přeštice-dorostenky 24:8 (15:6)

SESTAVA:

brankářka: Vyletová Simona

obrana: Malá Kristýna, Toračková Petra, Adriana Ježková, Michaela Ježková

útok: Brunnerová Denisa (2) , Ballínová Veronika (3) , Pelíšková Kristýna, Davídková Kateřina (3) , Ambrosová Adéla

Do utkání děvčata nevstupovala s velkými nadějemi na výhru. Od začátku utkání se naše děvčata i děvčata soupeřek praly s mokrým povrchem, který byl velmi podmáčený.  V 10.minutě byl stav utkání 2:2. Začínaly jsme pomalu veřit, že na výhru máme. Ale netrvalo to dlouho, co se soupeřky rozehrály a ve 20.minutě utkání prohráváme 11:4. Poločas skončil v poměru 15:6. Druhý poločas se děvčatům nevyvedl o nic lépe. Obrana se sice rozehrála a brankářka Vyletová pustila pouze 9.branek, ale naše útočnice dokázaly vstřelit pouze 2.branky do sítě soupeřek. Konečný stav utkání 24:8 a z Přeštic odjíždíme bez jediného bodu.