dohrávka 11. kola ml. žaček – Dobřív – Blovice ...

TJ Sokol Dobřív – Mladší žačky 3:11 (0:5)

Branka – Denisa Synáčová, Sára Kolářová

Obrana – Andrea Synáčová, Michaela Janochová, Markéta Punčochářová, Martina Punčochářová, Barbora Kopelová, Natálie Lukášová

Útok – Zuzana Hudecová (4), Kateřina Štenglová (2), Tereza Zelená (4), Klárka Černá, Eliška Sýkorová, Eliška Andělová (1), Kateřina Synáčová

V úterý 17. 5. 2011 jsme sehráli na hřišti TJ Sokola Dobřív odložené utkání 11. kola. Opět jsme měli plnou soupisku, dokonce dvě hráčky jsme museli nechat doma. Již od začátku utkání bylo zřejmé, že se soupeřem nebudeme mít žádné problémy a že to bude jen otázka, kolik branek mu dokážeme vstřelit.  Po prvních deseti minutách byl stav 5:0 v náš prospěch, proto poté dostali velký prostor v zápase mladší a začínající hráčky. Ve druhém poločase se obraz hry nezměnil a v pohodě jsme vyhráli i druhý poločas.