sestava:

brankáři : Luboš Žežulka, Pavel Lepší

obrana: Karel Vyleta, Ladislav Láska, Petr Počátecký, Václav Šmíd

útok: Martin Škala (6), Jiří Synáč (5), Vitaliy Drohobetskyý (1), Petr Říha ml.

Na úvod soutěže nám los přisoudil celek Božkova. Utkání začalo v 15:45 hod a ihned po úvodním hvizdu rozhodčího p. Kuglera se spustil vytrvalý déšt, který vydržel téměř po celý zápas a zapříčinil to, že se hrálo na velice mokrém pískovém povrchu. Na úvod nám domácí celek odskočil až na čtyřbrankový rozdíl, který se nám podařil snížit do konce 1. poločasu na 8:6 pro domácí. V druhém poločase se hra vyrovnala, dokonce jsme chvilku vedli o branku, ale poté se štěstí přiklonilo na stranu Božkova a ten v utkání zvítězil konečným výsledkem 13:12. Je třeba uvést i tu skutečnost, že mu k tomu v závěru utkání výrazně dopomohl i rozhodčí Kugler, který stejné zákroky posuzoval jinak u domácího a jinak našeho celku.