13.kolo OP mužů - Nezvěstice - Muži A ...

TJ Sokol Nezvěstice B - Muži A  14:16 (7:5)

sestava:

brankář : Luboš Žežulka

obrana: Václav Šmíd, Ladislav Láska, Petr Počátecký

útok: Jiří Synáč (6), Martin Škala (5), Zdeněk Zdráhal (5), Petr Říha ml.

Svůj druhý zápas v jarní části oblastního přeboru sehráli muži A v Nezvěsticích. Nezvěstice byly na 2. místě a čekali jsme těžký zápas. Celý zápas byl velmi vyrovnaný. V prvním poločase jsme si udržovali vedení a to až do stavu 6:4. Pak přišel krátký výpadek a poločas prohráváme 7:6. Začátek druhého poločasu vyšel lépe soupeři a odskakuje nám až na rozdíl tří branek – 11:8. Zlepšenou hrou začínáme náskok stahovat a srovnáváme. Soupeř si bere oddechový čas, ale my si již nenecháme vítězství uniknout – vítězíme zaslouženě 16:14. V bráně podal spolehlivý výkon Luboš Žežulka. Také obrana zahrála velmi dobře a mnoho soupeři, jehož útok patřil dlouhá léta k tomu lepšímu v 2.lize, nedovolila. V útoku spolehlivě proměňoval trestné hody Jiří Synáč, ke kterému se gólově přidal Martin Škala a Zdeněk Zdráhal. Celý tým podal velmi dobrý výkon a po 13. kole mu patří 5. místo.