Muži A - TJ Sokol Stupno 23:16 (9:8)

brankáři - Luboš Žežulka, Luděk Šebelík

obrana – Petr Počátecký, Jarda Hora, Láďa Láska, Václav Šmíd

útok – Martin Škala (11), Zdeněk Zdráhal (3), Jiří Synáč (6), Petr Říha ml.(3)

V neděli 17.4. přivítali muži A na svém hřišti soupeře ze Stupna. V podzimní části jsme na jeho hřišti jasně zvítězili, a proto jsme si nic jiného než vítězství nepřipouštěli. Začátek zápasu nám však nevyšel. Soupeř byl úspěšný v každém útoku, jeho útočníci předváděli velmi přesnou a tvrdou střelbu, se kterou jsme si ne a ne poradit. Náš útok se rozjížděl pomalu a tím byl dán stav 1:4. V té chvíli jsme udělali změny v obraně a zlepšenou hrou celého týmu smazali náskok soupeře a poločas vyhráli 9:8.
Druhý poločas byl již jednoznačně v naší režii. Vypracovali jsme si dostatečný náskok, který jsme udrželi i v závěrečné přestřelce. V útoku odvedl výborný výkon Martin Škala – autor 11 branek. O další góly se podělili Jiří Synáč -6, Zdeněk Zdráhal – 3 a Petr Říha 3. Obrana a brankář podali spolehlivý výkon a stále si udržují pozici nejlepší obrany soutěže. Celkově nám po 14 odehraných kolek patří 5. místo.