18.kolo OP mužů - Blovice A - Nýřany B ...

Muži A - TJ Dioss Nýřany B  24:22 (14:15)

brankáři - Luboš Žežulka, Luděk Šebelík

Obrana - Václav Šmíd, Jaroslav Hora, Karel Vyleta, Martin Jaroš

Útok - Zdeněk Zdráhal (10), Jiří Synáč (3), Martin Škala (6), Víťa Drobobetskyý (5)

Další domácí utkání jsme sehráli s rezervou Nýřan. Ze stabilní sestavy chyběli dva pilíře zadních řad Láďa Láska a Petr Počátecký, v útoku zraněný pak Petr Říha ml. Proto jsme museli využít z B-týmu do obrany Karla Vyletu s Martinem Jarošem a do útoku Víťu Drohobestkého. Z  obou stran to bylo již od začátku velmi  pěkné utkání, při kterém padlo téměř padesát branek. V prvním poločase to bylo přetahovaná, kdy se ve vedení střídaly obě družstva. První poločas jsme prohráli rozdílem jedné branky 14:15. V úvodu druhého jsme zápas otočili, a po pěti minutách jsme rázem vedli o tři branky. Poté jsme měli výhodu přesilové hry, ale místo aby jsme soupeři odskočili, soupeř vstřelil tři branky a my žádnou, čímž snížil na 19:18. Málem z toho bylo drama, ale zlepšenou hrou jak v útoku, tak i obraně, jsme nakonec vítězství spolehlivě uhájili. Střelecky se zaskvěl nejstarší hráč na hřišti, "padesátník" Zdeněk Zdráhal, který zatížil konto soupeře 10-ti brankami.
A tak čtyři kola před koncem soutěže máme na kontě již 21 bodů.