19.kolo OP mužů - Kyšice A - Blovice A ...

TJ Sokol Kyšice A – TJ Sokol Blovice A 16:23 ( 3:13 )

Brankáři -Luboš Žežulka, Pavel Lepší

Obrana – Ladislav Láska, Petr Počátecký, Václav Šmíd, Martin Jaroš

Útok – Martin Škala (9), Jiří Synáč (6), Zdeněk Zdráhal (5), Saša Drohobetskyý (3)

V neděli 22.5. jsme odehráli zápas na hřišti Sokola Kyšice. V Kyšicích mají nový povrh – lupek byl nahrazen umělou trávou a nutno podotknout, že tento povrch nám vyhovuje. Soupeř, který byl v tabulce těsně za námi, chtěl před odčinit jasnou prohru s podzimu. My jsme přijeli posíleni o hráče B týmu - Martina Jaroše a Sašu Drohobetského.

První poločas byl zcela v naší režii. Obrana pracovala spolehlivě, brankář Luboš Žežulka přiváděl útočníky soupeře k zoufalství – celkem pravidelně se jich střídalo šest a za 30 minut prvního poločasu vstřelili celé 3 branky. A protože naši útočníci problém se střelbou neměli, vedli jsme po prvním poločase 13:3.
Druhý poločas byl již velmi poklidný. My jsme si udržovali 10ti brankový náskok a soupeři nedovolili zápas zdramatizovat. Zahráli si všichni hráči, soupeř v závěru mírně zkorigoval výsledek na konečných 23:16.

Celé družstvo podalo výborný výkon. V obrovské pohodě chytal Luboš Žežulka, který i přes nepříjemné a bolestivé zranění pravé ruky, podal vynikající výkon. Obrana potvrdila, že právem má nejnižší počet obdržených branek v celé soutěži a útok ukázal výbornou střelbu.  Upevnili jsme si 5té místo v tabulce s tím, že stále máme naději postoupit výše. Rád bych také vyzdvihl velmi dobrý výkon rozhodčího Raucha z Plzně.