3.kolo OP mužů - TJ Sokol Stupno - muži A

sestava:
brankář : Luboš Žežulka
obrana: Ladislav Láska, Petr Počátecký, Václav Šmíd
útok: Martin Škala (6), Jiří Synáč (5), Zdeněk Zdráhal (8), Petr Říha ml.

Na další utkání venku jsme cestovali do Stupna, kde nás čekal vedoucí a dosud neporažený tým naší soutěže. Začátek zápasu byl od 9:00 hod, což mělo za následek to, že zápasu přihlížela jen hrstka diváků. Od počátku utkání jsme se ujali vedení, které jsme si po celý zápas udržovali a celkem spolehlivě i navyšovali. První půli jsme vyhráli o šest branek. Stejný průběh měl i druhý poločas, ve kterém jsme i vzhledem k jednoznačnému vedení polevili, ale i přesto vyhráli 7:6. Nakonec jsme tedy dosud neporaženého soupeře přehráli 19:12. Tak jako v předešlých zápasech velice spolehlivě zachytal Luboš Žežulka, v útoku se tentokráte dařilo Zdseňkovi Zdráhalovi, autoru osmi branek.

branky Stupna : Čestmír Pokorný (7), Miroslav Kroc (3), Libor Celetka (1), Martin Celetka (1)