muži A – TJ Spartak Rožmitál  23:18 (12:9)

Brankář – Luboš Žežulka, Pavel Lepší

Obrana – Václav Šmíd, Ladislav Láska, Petr Počátecký

Útok – Martin Škala (10), Jiří Synáč (6), Zdeněk Zdráhal (4), Petr Říha ml. (3)

V sobotním domácím zápase jsme přivítali celek Rožmitálu, který je překvapivě dosud na posledním místě OP mužů. My se jen obávali, aby se nechytnul právě na nás. Začátek utkání byl vyrovnaný, obě družstva proměňovala své příležitost. To trvalo do stavu 8:8 ve dvacáté minutě. Potom se nám podařilo odskočit o tři branky, a tímto rozdílem skončil i první poločas. V druhém poločase jsme se ještě zlepšili, jak v obraně, tak i v útoku a nakonec z toho bylo zcela zasloužené vítězství o pět branek, a to v poměru 23:18. V útoku se dařilo zejména Martinu Škalovi, autoru 10 branek.

Neděle 19. 9. 2010

TJ Vřeskovice - muži A    25:18 (14:7)

Brankář – Luboš Žežulka

Útok – Martin Škala (2), Jiří Synáč (7), Zdeněk Zdráhal (7), Petr Říha ml. (2)

V neděli jsme jeli na půdu prvního celku naší soutěže. Ten v sobotním utkání překvapivě prohrál ve Stupně 5:12 a tak jsme doufali, že bychom nějaký ten bodík mohli přivést. Opak byl pravdou, to co se nepovedlo Vřeskovicím ve Stupně, povedlo se jim dnes doma. Naši obránci si nevěděli s rychlými útočníky soupeři Vřeskovic poradit, a ještě k tomu si poranil lýtkový sval v desáté minutě brankář Luboš Žežulka. A protože jsme neměli druhého gólmana, musel nakonec s velkým sebezapřením zápas dohrát. První poločas domácí vyhráli rozdílem sedmi branek. Druhý poločas už byl z naší strany o něco lepší, bohužel jsme nedokázali sedmi gólový náskok domácích smazat, a i když jsme druhý poločas sehráli remízově 11:11, celkově to dopadlo 25:18 pro domácí.

Branky TJ Vřeskovice – Vogeltanz (11), Štych (10), Míka (3), Černý (1)