7. kolo OP mužů – Nýřany – muži A

TJ Dioss Nýřany – muži A  11:15 (8:7)

Brankář: Pavel Lepší

Obrana: Ladislav Láska, Václav Šmíd, Petr Počátecký, Martin Jaroš

Útok: Zdeněk Zdráhal (7), Jiří Synáč (6), Martin Škala (1), Vitaliy Drohobetskyý (1), Petr Říha ml.

Naším dalším soupeřem v tomto kole byla rezerva Nýřan. Utkání mělo nezvykle brzký začátek a to již v 8:45 hod. K utkání jsme odjeli posíleni o Martina Jaroše a Vitaliye Drohobetského, ale bez brankáře Luboše Žežulky, který odjel s ligovými Nezvěsticemi na dvoukolo na Moravu. Takto brzký začátek utkání způsobil, že tamní povrch byl po celý zápas velmi kluzký a vyhovoval především oběma obranám. Po celý první poločas jsme se soupeřem udrželi krok, a nakonec jsme ho prohráli pouze o jednu branku 8:7. V druhém poločase jsme se zejména v útoku zlepšili a začali jsme soupeře přehrávat a vytvořili si náskok, který jsme s přehledem udrželi až do konce. Poděkování patří všem hráčům, kteří chtěli po minulém domácím nevydařeném zápase, získat ztracené body zpět. Dobře zachytal Pavel Lepší, v útoku se dařilo dvojici Zdráhal – Synáč.