8. kolo - MUŽI A – TJ Sokol Kyšice 18:11 (9:6)

brankář: Žežulka Luboš, Lepší Pavel

obrana: Láska Ladislav, Šmíd Václav, Počátecký Petr

útok: Škala Martin (7), Synáč Jiří (4), Říha Petr (4), Zdráhal Zdeněk (3)

Naším sobotním soupeřem byl A-tým Kyšic. Soupeř přijel v plné sestavě a tak se očekávalo vyrovnané utkání. To bylo zhruba prvních 15 minut, poté jsme si soupeři odskočili na rozdíl tří branek, který jsme si udrželi až do poločasu, který skončil 9:6. Druhý poločas jsme soupeře jasně přehrávali a po poločase 9:5 jsme nakonec zvítězili o sedm branek. Perfektně zahrála obraná řada dirigovaná téměř bezchybným „Žížou“.

Branky Kyšic – Šlajs (5), Baumruk J.(1), Šnebergr (1), Petrák (4)

9.kolo – TJ Litice – MUŽI A 21:13 (7:8)

obrana: Láska Ladislav, Šmíd Václav, Počátecký Petr, Jaroš Martin

útok: Škala Martin (4), Synáč Jiří (7), Říha Petr (1), Zdráhal Zdeněk (1)

Na zápas do Litic na asfaltový povrch jsme jeli s cílem uhrát slušný výsledek a hlavně přežít tento zápas ve zdraví. První poločas jsme se soupeřem drželi vyrovnaný krok, obě družstva se střídala ve vedení. Dařilo se nám proměňovat především trestné hody a tak byl stav po v půlce zápasu 8:7 v náš prospěch. Do druhého poločasu jsme vstoupili několika ztrátami míče a rázem se stav otočil pro domácí. Ty nám téměř z každého útoku vstřelili branku a tak v 15-té minutě vedli už 14:10. My jsme nenašli recept jak na jejich tvrdě hrající obranu, tak i pohyblivý útok, a tak jsme nakonec prohráli rozdílem osmi branek.