1.kolo I.tř. mužů - Muži B - TJ Přeštice B

muži B - TJ Přeštice B   13 : 25 ( 9 : 12)

sestava :
brankář - Jiří Šeba

obrana - Karel Vyleta, Pavel Jíra, Ondřej Beneš, Martin Jaroš

útok - Martin Škola (3), Vitaliy Drohobetskyý (4), Jiří Synáč (4), Jan Hach (2), Luboš Žežulka, Pavel Vlach

Na úvod soutěže čekal naše B mužstvo lídr soutěže, který loňskou sezónu do posledního zápasu bojoval o postup do vyšší soutěže s celkem Kyšic, který nakonec do vyšší soutěže postoupil. Hosté přijeli posíleni o hráče, které hrají I.ligu, a to Zemana a Hájka. Náš tým posílili hráči A týmu J.Synáč a M.Škala. Se soupeřem jsme drželi kontakt prvních dvacet minut, kdy byl vyrovnaný stav 7:7. Pak soupeř odskočil na rozdíl tří branek, kterým skončil i první poločas. V druhém poločase se nám přestalo dařit, ve hře bylo jak u obrany, tak útoku mnoho technických chyb. Naši útočníci vstřelili pouze čtyři branky, na rozdíl od soupeře, který dal v druhém poločase branek třináct a zaslouženě v tomto utkání zvítězil.

Sestava a branky Přeštic B:
brankáři - Pavel Touš, Tomáš Rouda
obrana - Radim Bažant, Matěj Gruszka, Jaroslav Turner, Karel Zeman, Martin Rybár
útok - Michal Tušek (6), Marek Brada (4), Pavel Kydlíček (6), Roman Novák (2), Jaroslav Hájek (7)