17.10.2010 - Muži "B" - Všenice "B"   13:22 (6:10)

brankář - Šebelík

Obrana - Jaroš, Beneš, Šeba, Jíra

Útok - Průcha (2), Hach ,Drohobetský v.(8), Drohobetskyý O.(3)

V dalším domácím  zápase  jsme přivítali rezervu Všenic a to bez Karla Vylety (liga žen). Utkání se za zajímavého řízení rozhodčího Ereta nevyvíjelo pro nás dobře - útok se dlouho nemohl prosadit, ale poločasové manko 4 branky bylo celkem slušné. Na začátku druhé púle se nám podařilo snížit na rozdíl dvou golů, avšak více nám soupeř nedovolil.
Výborně jim zahrál Šíma - střelec 13 branek (hrál s naším útokem remízu) a bylo rozhodnuto.
Všichni přítomní hráči odvedli své maximum a jejich přístup jim patří dík.

24. 10. 2010 - TJ Litohlavy"B" - Muži"B"    27:8 (14:2)

Brankář - Šebelík

Obrana - Jaroš, Beneš, Jíra

Útok - Drohobetskyý  V.(2), Drohobetskyý O. (4),Hach (2)

Na poslední  zápas jsme odjeli do Klabavy, kde Litohlavy hrají své domácí zápasy.
Šeba s Průchou  vypomáhali "A" týmu a Vyleta nemohl nastoupit, protože liga žen začínala jen o 50 minut déle než my. Domácí neměli připravené hřiště, dresy, zápis ani hráče , a tak Karel musel odjet. Nakonec jsme utkání odehráli, ale byla to hrůza!
Útoku se vůbec nedařilo - celkem nastřelili 29 tyčí a 15x trefili brankáře! Ani obrana nebyla ve své obvyklé pohodě -  na někom byl příliš znát vliv návštěvy EXTRA BANDU! Až ve 25 minutě se nám podařilo vsítit první gól a poločas prohráváme 14:2.
Ve druhé půli tragédie pokračuje až nakonec všichni hráči rezignují a utkání dohráváme s jasným cílem nezranit se, přežít a nedostat 30 branek a ejhle ono se to podařilo!
Náladu jsme si odjeli vylepšit do Božkova, kde mohutně povzbuzujeme při vítězném tažení naše děvčata.
Děkuji všem hráčům za  to ,že k utkání přišli a nastoupili.A vzkaz pro  naše útočné posily,které stále marodí, nebo o sobě nedají vědět, zamyslete se , jestli chcete hrát nebo ne!!!!