21.kolo I.tř. mužů - Blovice B - Chudenice

Muži B -  TJ Sokol Chudenice 15:15 (8:8)

Brankář- Luděk Šebelík

Obrana - Martin Jaroš, Ondra Beneš, Pavel  Jíra, Jiří Šeba ,karel Vyleta

Útok - Jan Průcha (4), Jan Hach , Víťa Drohobetský (6), Jiří Matoušek
Saša Drohobetskyý (5)

V dalším domácím zápase jsme v sobotu přivítali přeposlední celek tabulky Chudenice.
Rychlým nástupem jsme vedli 4 :1 a byli jsme na dobré cestě opět doma zvítězit. Pak došlo k neuvěřitelnému obratu v zápase. Soupeř pomalou rozehrávkou a hraním na fauly a vyložené šance pomalu stahoval náskok a poločas nakonec skončil se štěstím vyrovnaně. Na začátku druhé půle se nám opět podařilo odskočit na 2 goly, ale pak totálně zkolabovaly naše útočné snahy a Chudenice nás dotáhli. Proměňováním trestů s námi dokázali držet krok a dotáhnout zápas k remíze. Škoda zbytečně ztraceného bodu a navíc jsme znovu z naprosto statického brankáře udělali superhvězdu!!! Utkání silně ovlivnil "vynikající" výkon rozhodčího Ereta,který zapískal 5 sekund před koncem šestku,ze které soupeř