9. kolo I.tř. - Muži B - Nezvěstice C

Muži B - TJ Sokol Nezvěstice C  14:12 (6:6)

Brankář - Šebelík Obrana - Beneš, Šeba, Jíra, Jaroš
Útok - Vyleta (3),Průcha (6), Hach (7), Plojhar

Na domácím hřišti jsme přivítali celek Nezvěstic "C", který nezískal do této chvíle ani bod a to v celkem zajímavé sestavě, protože Víťa měl fotbalový zápas , Nádeník je nemocný a Sluka zraněn. Začátek zápasu byl z naší strany špatný a brzy jsme prohrávali 5:1. Do poločasu se podařilo zlepšenou hrou v obraně a hlavně v útoku, který skvěle dirigoval Karel Vyleta, srovnat skóre. Také ve druhé půli Šebelík zachytal dobře a obrana odehrála dobrý zápas. V útoku se tentokrát dařilo Hachovi a i Průcha přidal 6 branek. Karel skvěle rozhazoval míče a k tomu přidal ještě 3 góly a vítězství bylo naše.Je škoda, že Plojhar po několika dobrých uvolněních trefil pouze tyčku.Všichni hráči odvedli své maximum a za jejich přístup jim patří dík - máme šest bodů!!!!