8.kolo st.žaček - Blovice - Plzeň-Újezd

TJ Sokol Blovice - TJ Plzeň-Újezd 6:20 (1:8)

brankářka : Linda Milotová

obrana: Kristýna Hajšmanová, Michaela Štenglová, Denisa Synáčová, Kateřina Davídková (prvních 15 minut zápasu)

útok: Kateřina Davídková (5), Adéla Sluková (1), Michaela Černá, Kateřina Štenglová

Také starší žačky měly za soupeře celek z Plzně Újezda. Vzhledem k tomu, že na zápas dorazilo pouze šest starších žaček, musely družstvo doplnit Denisa Synáčová a Katka Štenglová. Už od začátku zápasu bylo jasné, kdo bude na hřišti lepším družstvem. Hostující hráčky naše převyšovaly na všech postech a s chutí si zastřílely. Naše holky vstřelily v prvním poločase pouze jednu branku, a tak byl poločasový výsledek 1:8. V druhém jsme zpočátku držely krok se soupeřem, ale postupem času nás opět rozstřílel, a to v poměru 5:12, tudíž konečným výsledkem byl rozdíl ve skóre o čtrnáct branek pro družstvo Plzně Újezda.