10 a 11.kolo I.ligy žen - dvoukolo Morava

SK Studénka x ženy A 10:9 (4:3)

Brankářka: Iveta Šebová

Obrana: Hana Zelená, Lenka Fialová, Eliška Karlíková, Jana Kováříková

Útok: Dardová Anna (3), Jarošová Ivana (3), Honzíková Hana (2), Szakosová Nikol (1), Třísková Martina

Na poslední dvoukolo podzimní části sezóny hrané na Moravě jsme odjížděly s odhodláním přivézt alespoň 2 body. Pro nemoc s námi ale nemohla odcestovat Simča Kranátová a z pracovních důvodů také Zlatka Černá. Právě v zápase proti soupeřkám ze Studénky jsme chtěly plně bodovat, ale to se bohužel nepodařilo. Obrana v čele s brankářkou podala skvělý výkon, ovšem útoku se nedařilo. Vedly jsme sice 0:2, ale zbytečnými chybami a nepřesnou střelbou jsme o vedení přišly. Zápas byl chudý na góly, a tak poločas skončil v náš neprospěch 4:3. Ve 2. půli se bohužel hra v útoku o moc nezlepšila a deset minut před koncem zápasu jsme prohrávaly již 10:6. Poté jsme se ještě nadechly k závěrečnému náporu a během několika málo minut snížily na 9:10, ale to bylo vše, co jsme stihly udělat. Prohráváme svojí vlastní vinou a do tabulky si nepřipisujeme žádný bod.

Střelkyně Studénky: Foltová 5, Krčmářová 5, Feyererová 2

TJ Sokol Rokytnice x ženy 20:15 (13:7)

Útok: Dardová Anna (9), Szakosová Nikol (2), Třísková Martina (2), Honzíková Hana (1), Jarošová Ivana (1)

Na druhý moravský zápas jsme přejížděly do Rokytnice. Čekal nás soupeř, který se v loňské sezóně umístil na 5. místě, a který loni hrál finále Českého poháru. Přesto jsme se chtěly pokusit překvapit rokytnické hráčky a sehrát vyrovnanou partii. Bohužel hned na začátku utkání jsme rychle dostaly 3 góly a prohrávaly tak od 1. minuty. Naší obraně se nedařilo jako v předešlém zápase. Za 1. půli jsme inkasovaly celkem 13 gólů, 7 jsme jich vstřelily. Do 2. půle jsme nastupovaly s vědomím, že již nemáme co ztratit a také to bylo na naší hře znát. V útoku se skvěle prosazovala Anča Dardová, autorka 9 branek a také obrana přidala na důrazu. Odměnou nám byl vyhraný 2. poločas v poměru 7:8, což bohužel neznamenalo nic jiného, než celkovou prohru 20:15, ale alespoň jsme domů odjížděly s lepším pocitem ze hry.

Střelkyně Rokytnice: Nezhybová 8, Jurtíková 7, Kopecká 3, Kratochvílová L. 1, Vychodilová 1