13.kolo I.ligy žen - Chomutov - Blovice ...

SK Chomutov NH - Sokol Blovice 20:13 (8:5)

branka - I. Šebová, Z. Černá

obrana - H. Zelená, L. Fialová, E. Karlíková, J. Kováříková

útok - A. Dardová (8), M. Třísková (2), S. Kranátová (1), H. Honzíková (2),
D. Heřmanová

Třináctým kolem pokračovala jarní část ligové sezóny, kdy jsme zavítaly na hřiště Chomutova. Bylo nám jasné, že nám budou chtít chomutovské hráčky oplatit svoji prohru z podzimní části, kterou utrpěly na našem hřišti, a tak proti nám nastoupily „v plné polní“. V útoku nám oproti předešlému zápasu chyběla I. Jarošová a zraněná N. Szakosová, na zápas s námi odcestovala hostující D. Heřmanová.
Začátek zápasu nám vyšel, hned z prvního útoku jsme vstřelily branku, i z následujícího jsme dokázaly dát gól a ujaly se vedení 1:2. Hra byla vyrovnaná až do stavu 3:3. Poté se domácím hráčkám začalo dařit v obraně i v útoku a do poločasu nám odskočily na rozdíl tří branek 8:5. I tak jsme ale s předvedenou hrou byly spokojené.
Začátek druhé půle, stejně jako v zápase se Žatcem, nám ale opět unikl. Celých deset minut jsme se v útoku nemohly prosadit a soupeřky tak navýšily skóre na 11:5. Celý druhý poločas byl již v režii chomutovských hráček, které si na posledních deset minut ještě mohly dovolit vyměnit obranu i brankářku a nechat tak zahrát méně zkušené hráčky. Díky tomu inkasovaly ještě několik gólů, které ale už nic neřešily. Konečný výsledek 20:13 z pohledu domácích byl spravedlivý a zasloužený. V zápase se nejvíce dařilo A. Dardové, autorce 8 branek. V průběžné tabulce tak po dvou odehraných kolech jarní části sezóny zůstáváme na 9. příčce.