2.kolo I.ligy žen - Ženy A - SK Chomutov NH 5.9.2010

Branka – Iveta Šebová, Zlatka Černá

obrana – Lenka Fialová, Hana Zelená, Eliška Karlíková, (Jana Kovaříková)

útok – Anna Dardová (4), Hana Honzíková (3), Nikol Szakosová (3),
           Simona Kranátová (1), Martina Třísková

Na první domácí utkání nám los přisoudil loňského vítěze, družstvo z Chomutova. Utkání předcházelo slavnostní otevření volejbalového hřiště za účasti pana starosty a dalších pozvaných hostů. Na závěr této slavnosti požehnal jak novému, tak i stávajícímu házenkářskému hřišti blovický farář. Pak byla představena jmenovitě obě družstva a utkání mohlo začít. Utkání přihlíželo cca 250 diváků. Začátek utkání se ženám moc nepovedl, prohrávaly po dvou útocích hostujícího družstva o dvě branky. Pak se děvčata z nervozity před domácím publikem oklepala, a od desáté minuty stav srovnala. Nerozhodný výsledek vydržel až do poločasu, který skončil výsledkem 4:4. Po přestávce na soupeře vlétly, perfektními zákroky jak brankářky Šebové, tak i celé obrany jsme soupeři odskočily na rozdíl až čtyř branek. Hostující útočnice nevěděly, jak mají na naši perfektně fungující obranu hrát, první branku vstřelily až po dlouhých 16 minutách druhého poločasu. Náskok už si do konce utkání vzít nenechaly, a překvapivě a hlavně zaslouženě mistra ligy přehrály a daly tak pěkný dárek k narozeninám trenéru J. Zdráhalovi. O branky se podělily všechny útočnice, vyzdvihnout je nutné perfektní výkon brankářky a celé obrany. A tak po závěrečné děkovačce se mohly oslavovat první dva body v letošním ročníku.