20.kolo I.ligy žen - Přeštice - Ženy A ...

obrana - Hanka Zelená, Lenka Fialová, Jana Volfová (Kováříková),
Eliška Karlíková

útok - Hana Honzíková (2), Anna Dardová (1), Martina Třísková (1),
Simona Kranátová, Nikol Szakosová, Dominika Heřmanová

Po nepovedeném dvoukole ve východních Čechách (v Krčíně prohra 22:13, v Dobrušce prohra 12:3) jsme se přemístily na poslední letošní ligový zápas na hřiště soupeře, a to do nedalekých Přeštic. Sebevědomím jsme po prohraných zápasech nehýřily, přesto jsme již věděly, že 3 kola před koncem soutěže máme zajištěný start v ligovém ročníku i pro příští sezónu a že se 1. liga v Blovicích bude i nadále hrát.
            V Přešticích jsme nezačaly špatně. Prvních 15 minut držíme se soupeřkami krok, do stavu 3:2 držíme naděje na slušný výsledek, ale pak se vše zbortí. Obrana odehraje celý zápas velice slušně, zato v útoku se neskutečně nedaří. Na mokrém hřišti kazíme velké množství přihrávek a střelecky se nedokážeme prosadit. Nutno podotknout, že si příliš šancí ani nedokážeme svými chybami vytvořit. Poločas končí jasným vedením přeštických hráček 8:2 a zápas je rozhodnutý.
            Do 2. poločasu vstupujeme s odhodláním korigovat skóre, ale začínáme tam, kde jsme skončily. Zadní řady dovolí soupeřkám již jen 6 gólů, ovšem útok se ne a ne vzpamatovat. Celým zápasem se doslova protrápíme a konečný výsledek 14:4 je pro nás velkým zklamáním.
            V závěrečném dvoukole, kdy nás na domácí půdě čeká moravský soupeř ze Studénky a Rokytnice, budeme chtít svým fanouškům ukázat, že házenou hrát umíme a že do 1. ligy patříme právem.