6. kolo 1. ligy žen - Tymákov A - ženy A

TJ Sokol Tymákov A - ženy A 24:15 (9:8)

Branka: Šebová Iveta, Černá Zlatuše

Obrana: Zelená Hana, Fialová Lenka, Karlíková Eliška, Kováříková Jana

Útok: Dardová Anna (5), Jarošová Ivana (5), Kranátová Simona (3), Szakosová Nikol (2), Honzíková Hana, Třísková Martina

V neděli 26.9. nás čekal těžký soupeř, odjížděly jsme na půdu bývalého mistra republiky do Tymákova. Tymákovské hráčky v předchozím kole smolně prohrály o jedinou branku v Žatci. První poločas byl vyrovnanou partií. Hned prvním útokem jsme otevřely skóre zápasu, i soupeřky zaznamenaly gól hned v prvním svém snažení. Poté se příznivější stav přelíval z jedné strany na druhou, až v posledních pár minutách soupeřky odskočily na rozdíl 2 branek, který jsme ale ještě těsně před hvizdem oznamující konec 1. půle dokázaly ztenčit na pouhý 1 gól.
Do 2. poločasu jsme nastoupily s odhodláním udržet tempo s dobře střílejícími útočnicemi a tvrdě hrajícími obránkyněmi Tymákova, což se nám ale bohužel nepovedlo. Druhá půle byla v režii domácích, kterým vycházelo naprosto vše. Nám se přestala dařit střelba a obrana si nedokázala poradit se skvěle hrajícím triem Bendová - Švarcová - Bittnerová v útoku. Nakonec prohráváme vysokým rozdílem 24:15.

Střelkyně Tymákova: Bendová 11, Švarcová 7, Bittnerová 6