dvoukolo I.ligy žen - 11-12.9.2010

3. kolo 1. ligy žen: HK Hlinsko x ženy A 11:9 (4:3)

Branka: Šebová Iveta, Černá Zlatuše

Obrana: Zelená Hana, Fialová Lenka, Karlíková Eliška, Kováříková Jana

Útok: Dardová Anna (5), Honzíková Hana (2), Kranátová Simona (2), Szakosová Nikol, Třísková Martina

O víkendu nás čekalo první dvoukolo hrané venku, a to v sobotu v Hlinsku a v neděli v Bakově nad Jizerou. V prvním poločase se v Hlinsku hrálo velmi vyrovnaně. Byl to spíše souboj obran obou týmů. První třicetiminutovka skončila v poměru 4:3 pro domácí hráčky. V 2. půli soupeř navyšoval svůj náskok až na 11:6 a i když poté téměř celou poslední čtvrthodinu nedokázal vstřelit žádnou další branku, my jsme jen snížily na konečných 11:9 v náš neprospěch. Útoku se příliš nedařilo, a tak nás prohra velmi mrzela. Střelecky se nejvíce prosazovala Anna Dardová.

Střelkyně Hlinska: Bonaventurová 5, Kvapilová 5, Horáčková 1, Tichá 1

4. kolo 1. ligy žen: Sokol Bakov nad Jizerou x ženy A 12:10 (7:6)

Útok: Kranátová Simona (6), Dardová Anna (2), Honzíková Hana (2),
Szakosová
Nikol, Třísková Martina

Na 2. zápas víkendu jsme se přesunuly do Bakova nad Jizerou, kde jsme v červenci odehrály kvalifikaci do 1. ligy. Bakov byl spolu s námi další postupující do této soutěže. Setkali se tedy 2 nováčci. 1. polovina zápasu byla opět velmi vyrovnaná. Nezačaly jsme sice nejlépe a rychle prohrávaly 2:0, ale poté jsme srovnaly krok a poločas skončil 7:6 pro soupeřky. Ve 2. půli jsme 3 góly otočily skóre na 7:9 v náš prospěch, ale bohužel jsme si toto vedení nedokázaly udržet. Hřešily jsme na neproměňování trestných hodů, které na rozdíl od nás bakovské hráčky proměňovat dokázaly. Konec zápasu byl v režii domácích hráček, které ještě několikrát skoróvaly a první 2 body v soutěži si již nenechaly vzít. Pochvalu si zaslouží obrana, v útoku se nejvíce dařilo Simoně Kranátové.

Střelkyně Bakova: Cecavová 5, Vaničková 5, Bejdová 1, Navrátilová 1