Ženy B - SKH Stupno 10:12 nedohráno, řeší STÚ

brankářky - Martina Šimandlová, Iveta Šebová ml.

obrana - Veronika Vlková, Markéta Andrýsková, Klára Strnadová, Petra Menclová

útok - Petra Macourková (2), Lucie Sýkorová (1), Andrea Synáčová,
Ivana Jarošová (6), Hana Svášková, Jana Boháčová (1)

Do utkání jsme nevstupovali s velkými naději na výhru, ale po pár minutách jsme se dostali do vedení. Pan rozhodčí od začátku utkání odpískal jakýholiv táhání za dres,mluvení na rozhodčího a samozdřejmě tradičně údery do obličeje, jak na naší straně, tak na straně soupeřek. Ve 25.minutě byl stav utkání 5:5 a soupeřky hrály oslabení bez obránkyně Hadové, která po žluté kartě za úder do obličeje dostala červenou kartu na 5.minut za držení za dres. Oslabení jsme využily a stav utkání na konci poločasu byl 8:5. Do druhého poločasu jsme vstupovaly s tím, že si náskok chceme udržet a z tak těžkého zápasu získat dva body. Od 7.minuty druhého poločasu jsme nevstřelily jedinou branku a ve 20.minutě byl stav utkání 10:12. Zbývalo 10.minut do konce utkání, kdy se ale celý zápas zdramatizoval a obránkyně soupeřek Hadová za úder loktem dostala čerenou kartu na 10.minut. Soupeřkám se rozhodnutí rozhodčího nelíbílo a začaly se s ním na hřišti dohadovat, což jim přineslo jen další červenou kartu. Poté při vypjaté atmosféře utkání pokračovalo a soupeřky hrály pouze v pěti hráčkách, ale netrvalo to dlouho, pouze 30. sekund. Soupeřky i přesto, že měly dvě vyloučené hráčky, hrály v šesti, čehož si samozdřejmě pan rozhodčí Slavík všiml a udělil další červenou kartu. Soupeřky na hřišti zbyly pouze čtyři a pan rozhodčí musel předčastně ukončit utkání.