15. kolo OP žen - Tymákov B - Blovice B ...

TJ Sokol Tymákov B - Ženy B  19:7 (8:4)

brankářky: Šebová Iveta ml., Šimandlová Martina

obrana: Strnadová Klára, Menclová Petra, Urgeová Alena,
Krausová Alžběta

útok: Sýkorová Lucie (4), Macourková Petra (1), Synáčová Andrea (1), Ballínová Veronika (1)

K utkání jsme odjížděli v neúplné sestavě, chyběla nám útočnice Šusová a obránkyně Vlková, která hrála za ženy A.  Byly jsme pouze tři útočnice a protože s námi nemohly nastoupit ani útočnice z žen A , které měly dvojkolo, tak s námi nastoupila dorostenka Balínová, která za nás odehrála celou podzimní část sezóny. Do Tymákova jsme neodjížděli s velkými šancemi na výhru. Ve 13.minutě utkání dala svoji první branku v této sezóně Andrea Synáčová. Stav utkání v 15.minutě byl 3:3, ale poté se nám soupeřky začaly vzdalovat a nám se od 22.minuty střelecky nedařilo. Stav poločasu byl 8:4. Druhý poločas jsme začaly tak, jak jsme skončily. V prvních 10.minutách jsme nevstřelily jedinou branku. V druhém poločasu se střelecky prosadila pouze Lucie Sýkorová, autorka 4. branek našeho družstva.