17.kolo OP žen - TJ Sokol Dobřív B - Ženy B ...

TJ Sokol Dobřív B - Ženy B  5:7 (2:4)

Sestava:

brankářka: Šebová Iveta ml.

obrana: Urgeová Alena, Menlcová Petra, Vlková Veronika, Strnadová Klára, Voříšková Jana

útok: Sýkorová Lucie (6), Šusová Vlasta, Synáčová Andrea, Pelíšková Kristýna (1)

K dnešnímu odpolednímu utkání do Dobříva jsem odjížděli s jasným cílem. V tomto utkání zvítězit tak, jako na podzim a odvést si dva body. Po pauze s námi opět nastoupila V. Šusová, ale chyběla nám P. Macourková a tak jsme pověřili dorostenku Kristýnu Pelíškovou, aby jsme byli alespoń čtyři útočnice. Od začátku utkání jsme se ujali vedení a během 15. minut vstřelila L. Sýkorová čtyři branky a stav utkání byl 0:4. Celá obrana včetně brankářky hrála skvěle a soupeřky si nevěděly rady. Jenže netrvalo to dlouho a útok se přestal trefovat a mi inkasovali dvě branky. Stav utkání po poločase byl 2:4. Do druhého poločasu jsme vstupovali s tím, že si dvou gólový náskok musíme udržet až do konce utkání. V 5.minutě druhého poločasu vstřelila svoji první branku K. Pelíšková a stav utkání byl 3:5. V 15.minutě utkání soupeřky srovnaly a stav utkání byl 5:5. Ale mi vzápětí snižujeme na 5:6. Ve 23. minutě utkání zvyšuje L. Sýkorová svoji 6. brankou v tomto utkání stav na 5:7. A mi zaslouženě vítězíme.