19.kolo OP žen - Štěnovice - Blovice B ...

TJ Sokol Štěnovice - Ženy B 14:10 (3:7)

brankářky: Šimandlová Martina, Sýkorová Andrea

obrana: Andrýsková Markéta, Strnadová Klára, Menclová Petra, Voříšková Jana

útok: Sýkorová Lucie (7), Šusová Vlasta (3), Macourková Petra, Pelíšková Kristýna

Do Štěnovic jsme neodjížděli s velkou nadějí na výhru. Navíc nám chyběla útočnice Andrea Synáčová, která je zraněná. Velká marodka je u družstva dorostenek, a tak jediná hráčka, která nám mohla vypomoci byla Kristýna Pelíšková.
Od prvních minut utkání jsem se dostali do vedení po brance L. Sýkorové a náskok jsme si udrželi až do poločasu. Stav utkání po prvním poločase byl nadějný 3:7. Do druhého poločasu jsme vstupovali s tím, že si náskok udržíme, ale již po pár minutách byl stav utkání vyrovnaný a vzápětí jsme prohrávali. Bylo vidět, že nám docházejí síly a i přesto, že jsme měli několik jasných střeleckých šancí, tak jsme je neproměňovali a prohrály 14:10.