22.kolo OP žen - Blovice B - Osek ...

Ženy B - TJ Sokol Osek 24:16 (8:10)

brankářky: Šimandlová Martina, Šebová Iveta ml.

obrana: Vlková Veronika, Menclová Petra, Andrýsková Markéta, Strnadová Klára, Urgeová Alena

útok: Sýkorová Lucie (9), Sýkorová Jana (1), Svášková Hana (3), Pelíšková Kristýna (5), Brunnerová Denisa (6)

K poslednímu utkání jarní části sezóny jsme nastoupili v neúplné sestavě v útoku. Chyběla nám V. Šusová, P. Macourková a A. Synáčová. Opět nám vypomohly dorostenky Brunnerová a Pelíšková, také hráčky, které již skončily J. Sýkorová a H. Svášková. V utkání proti soupeřkám z Oseka, které nemají jediný bod jsme chtěli zvítězit a získat dva body. Od prvních minut utkání jsme se dostali do vedení, ale vedení jsem si neudželi a stav poločasu byl 8:10. Do druhého poločasu jsem vstupovali s tím, že stav utkání obrátíme a tak se také stalo. Po poločasu jsme nastoupili na hřiště jako vyměněné, v útoku jsme se probrali a začli konečně dávat branky. Stav utkání v 41.minutě byl 17:12. Náskok jsem si udrželi až do konce utkání a zaslouženě zvítězili 24:16.

Lucie Sýkorová

Ostatní výsledky závěrečného kola:

TJ Sokol Litice      -    TJ Sokol Nezvěstice 17 : 20  (10 : 11)                      TJ S.Dobřív A   -    TJ Sokol Tymákov B   12 : 8  (4 : 3)
TJ Přeštice B  -  TJ Sokol Dobřív B    19 : 4    (10 : 1)                                  SKH Stupno -  TJ Sokol Štěnovice    19 : 9  (8 : 5)
TJ Sokol Chudenice -  TJ Příchovice  13 : 18  (9 : 9)