OP ml.žaček - 20.kolo - Ml.žačky - TJ Příchovice 12:16 (5:10)

brankářka - Martina Punčochářová

obránkyně - Andrea Synáčová, Michaela Janochová, Markéta Punčochářová, Bára Kopelová, Lenka Přerostová

útočnice - Katka Štenglová (5), Tereza Zelená (4), Eliška Andělová (3), Katka Synáčová, Eliška Sýkorová, Kristýna Kašpárková, Kája Šípová a Julie Kulíšková

V tomto kole jsme přivítali družstvo Příchovic, se kterým jsme na podzim na jeho hřišti prohráli a tak jsme mu chtěli porážku oplatit. To se bohužel nestalo. První poločas byl na šance vyrovnaný, ale opět nás zradila střelba a proměňování brankových příležitostí. Rozdíl pěti branek byl pro další vývoj zápasu rozhodující. A tak šanci dostaly všechny hráčky, včetně nově začínajících Kristýny Kašpárkové a Julie Kulíškové. Zlepšený výkon v druhém poločase, který jsme vyhráli 7:6, bohužel na body nestačil.

Ve čtvrtek hrajeme odložené 1. jarní kolo s družstvem Ejpovic od 17:15 hod.