OP ml.žaček - dohrávka 1.kola - Ejpovice-Blovice 9:13

Sestava:

brankářka - Martina Punčochářová

Obránkyně - Kája Šípová, Bára Kopelová, Michaela Janochová, Markéta Punčochářová, Lenka Přerostová

Útočnice - Tereza Zelená (10), Eliška Andělová (3), Katka Štenglová, Eliška Sýkorová, Katka Synáčová

Ve čtvrtek jsem dohrávali odložený zápas s družstvem Ejpovic. Obě družstva nebyla kompletní, soupeři chyběla zraněná brankářka, nám do obrany pro nemoc Andrea Synáčová. Zápas se už od začátku pro nás vyvíjel velmi dobře, po deseti minutách jsme vedli 4:0. Pak jsme se zasekli v útoku, a tak se soupeř přiblížil na poločasový dvoubrankový rozdíl. Druhý poločas byl jako pře kopírák s tím prvním, opět jsme soupeři rychle vstřelili čtyři branky a v klidu zápas dohráli. Větší prostor v zápase dostaly hráčky, které toho odehrávají zpravidla méně.
Opět se střelecky dařilo Tereze Zelené, autorce 10-ti branek, v obraně vynikl především bojovný výkon Lenky Přerostové.