OP mužů - 17.kolo - Nýřany B - Muži A 23:22 (13:10)

Sestava:

brankáři - Luděk Šebelík, Pavel Lepší

obránci – Ladislav Láska, Václav Šmíd, Martin Jaroš

útočníci – Martin Škala (3), Petr Synáč (14), Jiří Synáč (5), Jan Průcha (nenastoupil)

Po velmi úspěšném minulém víkendu jsme v časném nedělním dopoledni odehráli zápas v Nýřanech. V utkání jsme se museli obejít bez tradiční brankářské opory Luboše Žežulky a bez Zdeňka Zdráhala. K zápasu nedorazil ani Radek Milfort ani Petr Počátecký. Naštěstí nám velmi ochotně vypomohl Martin Jaroš v obraně a do útoku byl připraven Honza Průcha. Po celý první poločas si soupeř udržoval tříbrankový náskok. V druhém poločase jsme postupně snižovali až do stavu 21:20, kdy jsme při exekuci trestného hodu trefili jen tyč a následnou nohu nýřanského obránce rozhodčí přehlédl. Soupeř si již těsné vítězství v závěru nenechal uniknout. Celé družstvo podalo bojovný výkon, oba brankáři předvedli mnoho výborných zákroků. Také na Martinovi Jarošovi v obraně je viditelné zlepšení. Útok odehrál vynikající zápas a hlavně díky jejich výkonu bylo utkání dramatické až do samého závěru. Minimum technických chyb a ztrát míče, velmi dobrá střelba. Za zmínku ještě stojí výkon Petra Synáče – 14 branek.