OP mužů - 18.kolo - Muži A - Plzeň-Újezd B 27:21 (12:8)

Litice - Příchovice B        21:13  (10:6)
Záluží - Přeštice B           20:20   (10:9)
Ejpovice B - Stupno       17:20    (6:10)
Kyšice A - Nýřany B        20:17    (9:8)

brankář - Luboš Žežulka

obránci - Ladislav Láska, Václav Šmíd (ŽK), Petr Počátecký, (Jarda Hora, Radek Milfort - do hry nezasáhli)

útočníci - Zdeněk Zdráhal (3), Jiří Synáč (8), Petr Synáč (11), Martin Škala (5)

V neděli 13.5.2012 bylo naším soupeřem družstvo Litic. Soupeř přijel s kompletním útokem, který má bohaté ligové zkušenosti. Naše družstvo nastoupilo po dlouhé době v kompletní sestavě.  Začátek zápasu byl poznamenán několika nepřesnostmi na obou stranách, ale jsme to my, kdo dává první gól. Postupně se nám daří zvyšovat náskok. Škoda výpadku na konci poločasu, kdy se nám nedaří překonat soupeřova brankáře a i z jasných pozic nedáváme. Přesto poločasových 12:8 je nadějných.

Začátek druhého poločasu vyznívá jednoznačně v náš prospěch a náš náskok je rázem 7 gólový. Útok předváděl pohlednou hru, útočníci zpřesnili střelbu a soupeřova obrana mnohdy jen přihlížela. Několika ztrátami míče dovolujeme soupeři korigovat výsledek, ale závěr je již v naší moci a zaslouženě vyhráváme.

Výborný výkon zejména útoku, obrana předvedla slušný výkon. Před tradičně skvělou  diváckou kulisou zápas bez problémů odřídil rozhodčí Zdeněk Hejl.