OP mužů - 21.kolo - TJ S.Ejpovice B - Muži A 25:19 (11:12)

Sestava:

brankáři - Luboš Žežulka, Pavel Lepší

obránci - Ladislav Láska, Petr Počátecký, Václav Šmíd, Radek Milfort

útočníci - Petr Synáč (11), Jiří Synáč (3), Martin Škala (3), Zdeněk Zdráhal (2)

Velmi špatný vstup do zápasu – téměř celý první poločas jsme dotahovali náskok soupeře, který si vytvořil hned v začátku zápasu ( prvních 5 minut 3:0). Poločas nakonec vyhráváme rozdílem branky. I nástup do druhého poločasu je v naší režii – 40-tá minuta a stav 15:12 v náš prospěch. Soupeř nemůže nalézt recept na dobře hrající obranu. Ale pak přichází nepochopitelný zkrat. V útoku se nedaří – špatné přihrávky, špatná střelba…. Přetížená obrana nestíhá a soupeři vyjde vše na co sáhne. První branku dáváme po dlouhých 14 minutách, ale to již jen korigujeme na 20:16. Zbytek zápasu se protrápíme a po mizerném výkonu prohráváme. Hledání pozitiv je složité – konec prvního a začátek druhého  poločasu a dobrý střelecký výkon Petra Synáče. Bohužel zápas trvá 60 minut a s vyhrát jen s jediným útočníkem, který je schopen dát branku, na vítězství stačit nemůže.