OP mužů- 16.kolo - Muži A - TJ Litice 17:13 (9:8)

brankář - Luboš Žežulka

Obránci - Václav Šmíd, Ladislav Láska, Radek Milfort

Útočníci - Zdeněk Zdráhal (5), Jiří Synáč (4), Petr Synáč (4), Martin Škala (4)

V neděli bylo naším soupeřem družstvo Litic. Na jedné straně tvrdě hrající obrana a rychlý, přesně střílející útok Litic, na druhé straně stále přetrvávající problémy se sestavením obrany.  Začátek zápasu byl ve znamení hledání se v obraně nebo lépe řečeno řešení otázky : Kdo bude hrát beka ? Až do stavu 5:5 jsme dotahovali náskok soupeře, od tohoto stavu jsme to byli my, kdo měl navrch. Poločas vyhráváme 9:8.

V druhém poločase  začal úřadovat pan Žežulka. Obránci pochopili, že když nebudou Lubošovi stínit ve výhledu, bude to lepší. A tak Luboš svými zákroky vymazal nebezpečné litické střelce, kteří tváří v tvář sami na prostředku brankoviště nebyli schopni našeho brankáře překonat. Velmi dobře zahrál Radek Milfort, který opět ukázal jak rychlé má nohy. Jeden z litických útočníků možná ještě teď přemýšlí, kde se tam ten obránce vzal. Naši útočníci se postupně všichni prosazovali, zejména dvojice Martin Škala – Petr Synáč předvedla několik velmi pohledných akcí. Výsledkem byl náš až šestibrankový  náskok. Ten v závěru soupeř lehce zkorigoval. Výborný  výkon celého družstva, které hnáno vynikající diváckou kulisou, odehrálo zápas, který se musel líbit. Děkuji i Martinovi Jarošovi, který byl připraven na lavičce  pro případ komplikací v obraně. Zápas velmi dobře řídil rozhodčí Petr Stašek z Ejpovic.