OP mužů- 20.kolo - Muži A - TJ Příchovice B 14:11 (7:6)

brankář - Luboš Žežulka

obránci - Ladislav Láska, Václav Šmíd, Petr Počátecký, Radek Milfort (nenastoupil)

útočníci - Zdeněk Zdráhal (1), Jiří Synáč (6), Martin Škala (5), Petr Synáč (2)

V neděli 13.5.2012 bylo naším soupeřem družstvo Příchovic. Soupeř byl pře tímto zápasem 2 body za námi, podzimní zápas v Příchovicích jsme těsně prohráli, dal se tedy očekávat vyrovnaný zápas. Naše sestava byla kompletní a všichni nastupovali s odhodláním odčinit nevydařený zápas v Kyšicích.

Již od začátku bylo zřejmé, že útoky se budou hůře prosazovat a každý vstřelený gól bude velmi důležitý. Soupeř stále dotahoval náš jednobrankový náskok. Ke konci prvního poločasu odskakujeme na rozdíl dvou branek. Škoda zbytečné ztráty L.Lásky v poslední minutě, kterou soupeř potrestat po nařízené šestce a snížil na poločasových 7:6.

Začátek druhého poločasu ale příchovičtí otáčí výsledek a jdou jednobrankového vedení. Zlepšenou hrou celého družstva od této chvíle toho soupeři příliš nedovolujeme a postupně zvyšujeme vedení na konečných 14:11.

Celé družstvo podalo dobrý výkon, zejména obrana s Lubošem Žežulkou v brance dala svým výkonem zapomenout na příděl z minulého týdne. Před tradičně skvělou  diváckou kulisou zápas bez problémů odřídil rozhodčí Jindřich Šperl.