1.tř.muži - 15.kolo - TJ Dobřív A - Muži B 24:15 (11:5)

brankář - Šebelík

obránci - Beneš, Jaroš, Jíra

útočníci - Průcha(2) , Drohobetskyý V.(9), Říha(3), Hach (1)., Matoušek

Na první jarní zápas dvoukola jsme vyrazili značně oslabeni do Dobříva. Chyběli nám Karel Vyleta (pomáhal "A" týmu), Šeba (prac.povinnosti), Saša (zápas v handbalu)a opět nebyl zraněný Lukáš Synáč.
   Přesto jsme se soupeřem drželi statečně krok a obrana s brankářem sebrala dost míčů- do 10minuty jsme drželi stav 2:2,ale pak se přestalo dařit útoku a domácí nám postupným útokem a stálým tlakem pomalu začali přehrávat. Při stavu 9:2 jsem už nevydržel a po ostré výměně názorů jsme si vzali oddechový čas. Tam jsme trochu rozebrali situaci a výkon útoku se značně zlepšil.Bohužel 6-ti braankový odstup byl dost hrozivý. Druhá půle byla ze začátku v naší režii - sebrali jsem dost míčů,ale útoku se nedařilo vsítit branku. Pak se opět dostali ke slovu domácí a vytvořili si 12-ti brankový náskok. Navíc ještě Martin Jaroš dostal druhou žlutou kartu v utkání a byl vyloučen na 5 minut. Dokázali jsme tuto dobu zdárně přečkat a potom pomalu odkrajovali ze soupeřova náskoku. Naše zlepšení ale nestačilo na víc než snížení rozdílu na 9 gólů.
Naše jistota Šebelík zachytal celkem dobře,ale proti umístěným trestným hodům neměl šanci. Obrana hrála dobře pouze na začátku a na konci zápasu - nelze se na nic vymlouvat - prostě nám to nevyšlo!! Náš útok odehrál tentokrát slabší zápas a vůbec se jim ve velikém vedru nedařilo - hlavně na začátku utkání,kdy nemohli dát branku, i když jim obrana servírovala jeden míč za druhým!!
 Všichni hráči odvedli výkon,na který ten den zrovna měli a věřte, že na tento zápas moc pyšní nejsme. Všem děkuji za jejich přístup a věřím, že další zápas odehrajeme v lepší formě. Do zápasu jsme šli s tím, odehrát dobré utkání a pokusit se o bodový zisk a to se bohužel nepovedlo.