1.tř.muži - 16.kolo - Muži B - TJ Kyšice B 21:15 (10:9)

brankář - Šebelík

obránci - Beneš, Jaroš, Jíra ,Vyleta,Šeba

útočníci - Průcha (8), Drohobetskyý S. (6), Říha(4), Hach (3) , Matoušek

Na další domácí zápas tohoto dvoukola jsme si pozvali soupeře z Kyšic,když jsme hráli proti jejich B týmu.Nesešli jsme se v plné sestavě, protože nám stále chybí zraněný Lukáš Synáč a pracovní povinnosti nemohl Víťa.
Proti soupeřům jsme přesto nastoupili ve velké formě a přehrávali ho na všech frontách- tomu odpovídal výsledek, když jsme vedli 6:1 a to ještě několik šancí útok neproměnil. Pak se projevila naše bolest a útok se přestal chytat a soupeř pomalu dotahoval. Nakonec jsme byli rádi za poločasové vedení 10:9!
Druhá půle byla ze začátku v naší režii a odskočili jsme na rozdíl 6-ti branek. Pak jsme cca ,ale pak Šebelíkem vyražený míč sestřilil mimut před koncem prostřídali obranu a ihned inkasovali 2 góly,než jsme se stačili rozkoukat. Naštěstí jsme zabrali naplno a soupeři dovolili do konce zápasu již jen 1 branku. Navíc nás ve štychu nenechali ani útočníci a my jsme opět získali stejný brankový rozdíl v náš prospěch jako před střídáním.
Naše jistota Šebelík dnes zachytal excelentně!! - vyznamenal se zejména před koncem utkání, když kryl 3 střely soupeře, který si přes Ondru Beneše otevřel malou kanonádu. Obrana odehrála dobrý zápas - plno sebraných míčů a bloků- hlavně původní sestava! Musím vyzdvihnout za obětavost Karla Vyletu - ten totiž blokoval vším, čím jen šlo a do některých míst to faskt bolí!!
 Náš útok měl znovu slabší chvilky,ale tentokrát se kluci uklidnili a dohráli ve skvělé fazoně! Tento zápas byl jasně v režii Honzíka Průchy - hrál velmi dobře a dnes mu soupeř "šmakoval".
 Všichni hráči odvedli své maximum a za jejich přístup jim patří dík. Do zápasu jsme šli s tím, odehrát dobré utkání a pokusit se soupeři vrátit prohru z jejich hřiště a to se nám podařilo!! Nakonec jsme získali 2 body a jsme spokojeni.