I.tř.mužů - 4.kolo - Muži B - TJ Sokol Dobřív

Útočníci - Víťa Drohobetskyý, Saša Drohobetskyý, Jan Průcha a Lukáš Synáč

brankář - Šebelík ,Lepší

Obrana - Beneš, Jaroš, Jíra ,Šeba,Vyleta

útok - Průcha (2), Drohobetskyý V.(4),Synáč L.,Drohobetskyý S.(7)

Na další domácí zápas nám dorazil nebezpečný soupeř z Dobříva a ani teď jsme se nesešli v plné sestavě.Chyběl Hach a Matoušek.
Na začátku zápasu to sice vypadalo dobře,ale netrvalo dlouho a soupeř nám odskočil a pestrou hrou náskok stále navyšoval. Bohužel se nedařilo obraně ani útoku a poločas tak prohráváme o 6 branek.
Druhý poločas jsme si sice řekli,že zlepšíme svůj výkon,ale zůstalo jen u zbožného přání. Obrana zabrala a sebrala dost míčů,ale snížit náskok se nám nepodařilo . Naopak rozdíl ve skore narostl na 12 gólů.
Obrana a výkony brankářů se zlepšily - dostali jsme méně gólů než v první půli,ale útoku totálně zklamala střelba a nepodařilo se mu vsítit ani stejně branek jako v půli první.
Konečný výsledek vypadá hrozivě,ale mohlo to dopadnout ještě hůře.
Nejlepším střelcem utkání se stal hostující Vlasta Klír,který hrál s naším útokem remízu 14:14.
Je nutné si přiznat,že na víc jsme neměli a zcela jsme propadli.