OP dorostenek - 6.kolo - Blovice - Štěnovice 17:18

Dorostenky - TJ Sokol Štěnovice 17:18 (10:7)

sestava:

brankářka - Simona Vyletová

obrana - Michaela Ježková, Kristýna Malá, Petra Toračková, Zdeňka Lásková

útok - Denisa Brunnerová (8), Veronika Ballínová (6), Kristýna Pelíšková, Kateřina Davídková (3), Adéla Ambrosová

Utkání skončilo pro nás prohrou o jeden gól (17:18), i když v poločase jsme vedly o tři branky (10:7). Hra začala poměrně dobře předháněly jsme se v brankách a pak jsme i vyhrávaly. Tak skončil poločas 10:7. V druhým poločase se nám, ale už moc nedařilo. Špatné je, že to tak je velmi často, že druhý poločas je pro nás prokletý. Druhá polovina zápasu nebyla tedy tak hezká jako ta první. Pořád jsme to ale nevzdávaly a bojovaly. V posledních minutách jsme dostaly z trestného hodu rozhodující vítězný gól. Míč se k nám sice dostal, ale moc nám to nepomohlo. Zmatkovaly jsme.. Je to velká škoda, že jsme nevyhrály.