1.liga žen - 17.kolo - Ženy A - SK Chomutov NH 20:26 (9:12)

branka - I. Šebová

obrana - H. Zelená, L. Fialová, J. Volfová, E. Karlíková

útok - A. Dardová (7),  N. Szakosová (5), H. Honzíková (4), S. Kranátová (4), K. Davídková

Uplynulou neděli jsme opět na domácím hřišti odehrály utkání s favorizovaným Chomutovem. Do sestavy se vrátila Simona Kranátová, která se již naplno mohla začlenit do hry. Zápas se odehrával ve vysokém tempu, ačkoli dubnové letní počasí trápilo všechny zúčastněné hráčky. Hned v úvodu utkání začalo padat hodně branek. Skóre otevřelo hostující družstvo, my jsme však dokázaly odpovědět a záhy se dostaly do vedení 3:1. Poté se ale začaly více prosazoval chomutovské útočnice (hlavně z trestných hodů) a otočily vývoj utkání ve svůj prospěch. Poločasový stav 9:12 nám však dával naději na zisk alespoň jednoho bodu. Druhá půle nám však krutě nevyšla. Téměř z každého útoku hostujícího týmu jsme inkasovaly a počet vstřelených gólů chomutovských hráček narostl do astronomických výšek. Za stavu 12:23, kdy jsme prohrávaly již o 11 gólů, se brankostroj chomutovských střelkyň zastavil a my tak mohly odvrátit hrozící debakl. Útoku se podařilo za 2. poločas vstřelit 11 branek, díky tomu jsme tak dokázaly snížit na konečných 20:26.

Další prohra nás ale odsunula na poslední příčku tabulky a bude pro nás velmi těžké odvrátit hrozbu sestupu z nejvyšší soutěže.