1.liga žen -21.kolo - TJ S.Krčín - Ženy A 20:11 (13:5)

Včetně ostatních výsledků+ foto

branka - I. Šebová

obrana - H. Zelená, L. Fialová, J. Volfová, E. Karlíková

útok - H. Honzíková (5), A. Dardová (3), N. Szakosová (2), K. Davídková (1)

Na předposlední zápas letošní sezóny jsme v sobotu odjely do východočeského Krčína. Odcestovaly jsme v počtu 9 hráček - brankářku Šimandlovou jsme tentokrát na pomoc nepřizvaly a útočnice Ballínová má zdravotní problémy. Místní družstvo žen se aktuálně usadilo na 3. místě ligové tabulky, nečekal nás tedy žádný snadný soupeř.

Zápas jsme nezačaly špatně, do 10. minuty jsme vždy dokázaly odpovědět na krčínský útok a do stavu 3:3 bylo utkání vyrovnané. Poté se ale domácí útočnice začaly prosazovat téměř z každého útoku, což se nám v předních řadách nedařilo. Výsledkem byl tak rozdíl 8 branek po 1. půli (13:5).

Do 2. poločasu jsme nastupovaly s odhodláním zlepšit hru v obraně i v útoku, což se nám alespoň trochu podařilo. Soupeřkám se již tak snadno nedařilo dávat góly, ale zároveň si pevně a jasně držely vedení, které s přehledem uhájily až do konce zápasu. Ten skončil konečným poměrem 20:11 v náš neprospěch.