1.liga žen-14.kolo - Ženy A - TJ Sp. Modřany 6:8 (3:4)

branka - I. Šebová

obrana - H. Zelená, L. Fialová, J. Volfová, E. Karlíková

útok - A. Dardová (3),  K. Davídková (1), H. Honzíková (1), N. Szakosová (1)

O víkendu 21. a 22. 4. jsme odehrály důležité dvoukolo na domácím hřišti. Nutně jsme potřebovaly bodovat, abychom se vyšplhaly tabulkou vzhůru mimo sestupové příčky. Vše ale hrálo proti nám. Při zápase s Přešticemi se zranila útočnice Kranátová, při úterním tréninku také další útočnice Třísková (pro kterou pravděpodobně letošní sezóna skončila), a tak jsme řešily otázku složení útočných řad. Do týmu jsme proto začlenily nadějnou dorostenku Katku Davídkovou, která s námi odehrála již několik halových turnajů a vedla si velmi dobře.  Zápasy s týmem Modřan bývají vždy chudé na góly, ne jinak tomu bylo i v sobotním klání. V útoku jsme se nedokázaly dostat do tempa a velmi těžko jsme zdolávaly modřanskou obranu. Když už se nám to povedlo, narazily jsme na další problém - brankářku Marii Duškovou. A tak jsme za 1. půli dokázaly vstřelit pouhé 3 góly. Naštěstí naše naděje na úspěch držely zadní řady, které soupeřkám dovolily skórovat pouze 4x.  Do 2. poločasu jsme vstoupily s odhodláním zápas otočit a získat tak 2 cenné body. Celá druhá část zápasu se ale odehrála jako ta první. Stále jsme se v útoku trápily a opět dokázaly vsítit pouhé 3 branky. Naše obrana znovu inkasovala 4x, a proto utkání skončilo naši prohrou 6:8.