1.liga žen-15.kolo - Ženy A - HK Hlinsko 11:16 (7:9)

branka - I. Šebová

obrana - H. Zelená, L. Fialová, J. Volfová, E. Karlíková

útok - A. Dardová (5),  N. Szakosová (3), H. Honzíková (2), K. Davídková (1),  S. Kranátová (nehrála)

V neděli jsme na našem hřišti hostily hráčky Hlinska. Do sestavy se vrátila Simona Kranátová - stále zraněná, ale připravená zasáhnout do hry v podobě střílení trestných hodů. Hlinsko se nachází ve středu ligové tabulky, čekalo nás proto těžší utkání než bylo to předchozí s týmem Modřan. Navíc se soupeř v sobotním zápase na půdě favorizovaných Přeštic rozstřílel - vyhrál poměrem 24:15. První poločas nedělního zápasu pro nás nezačal dobře. Rychle jsme prohrávaly 1:3 a ztrátu dotahovaly celou půli. Rozdílem 2 branek také poločas skončil - poměrem 7:9. I tak jsme ale vstřelily více gólů, než v celém minulém zápase. Vstup do druhé části utkání nám ale opět nevyšel. Soupeř rychle zvýšil svůj náskok a my neměly dost sil na tento krok odpovědět. K poločasovému stavu vstřelených branek jsme přidaly již jen 4, a tak znovu prohráváme, tentokrát poměrem 11:16.

Ze dvou víkendových klání tak nezískáváme ani jeden bod, což pro nás bohužel v konečném zúčtování může být smrtelné.