I.liga žen - 7.kolo - SK Studénka - Ženy A 17:17 (10:8)

SK Studénka - Ženy A  17:17 (10:8)

brankářka - I. Šebová

obránkyně - H. Zelená, L. Fialová, J. Volfová, E. Karlíková

útočnice - A. Dardová (6), N. Szakosová (4), H. Honzíková (3), S. Kranátová (3), I. Jarošová (1)

První říjnový víkend jsme odcestovaly na Moravu, kde jsme sehrály 2 důležité zápasy. V sobotu jsme se utkaly se soupeřkami ze Studénky, které se stejně jako my pohybují v nižších patrech tabulky. Body, které visely ve vzduchu, byly tedy pro oba dva týmy velmi důležité. Začátek zápasu nám nevyšel, zhruba po 15 minutách jsme prohrávaly již 7:3, poté 10:6, což jsme v závěru poločasu dokázaly stáhnout na rozdíl dvou branek - poločasových 10:8. Do začátku 2. poločasu jsme naopak vstoupily velmi dobře. Podařilo se nám vyrovnat na 11:11 a od té doby jsme již soupeře nepustily do vedení. Pár minut před koncem vyrovnaného utkání jsme se dostaly do vedení 17:16, které se nám vlastní chybou v samotném závěru bohužel nepodařilo udržet. Domácí totiž nařízeným šestimetrovým hodem po hracím čase srovnaly na konečných 17:17.Zápas s tímto soupeřem pro nás byl velkým zklamáním z hlediska soudcování pana rozhodčího, který celé utkání dával jasně najevo, kdo by měl vyjít ze zápasu jako vítěz. Zajímavými výroky proti našemu týmu velmi pomáhal domácím k zisku bodů, což se mu také podařilo. Troufám si říci, že pokud by zápas řídil nestranný rozhodčí, odvezly bychom si ze Studénky namísto jednoho bodu dva.