I.liga žen - 8.kolo - TJ S. Rokytnice - Ženy A 23:20

TJ Sokol Rokytnice - Ženy A 23:20 (13:9)

Sestava

brankářka - I. Šebová

obránkyně - H. Zelená, L. Fialová, J. Volfová, E. Karlíková

útok - H. Honzíková (8), A. Dardová (6), N. Szakosová (4), S. Kranátová (1),  I. Jarošová (1)

V neděli jsme zamířily do Rokytnice, kde nás čekalo 2. utkání uplynulého víkendu. S Rokytnicí máme (stejně jako se Studénkou) vyrovnanou bilanci z loňského roku. Doma jsme vzájemný zápas zvládly, venku bral body soupeř.

Zápas jsme opět začaly vlažně - hlavně v obraně, která čelila rychlému a přesně střílejícímu útoku rokytnických hráček. Po několika minutách jsme si musely vzít oddechový čas s nadějí, že se dostaneme více do tempa a naopak přerušíme gólovou sérii soupeřek. Od prvních minut zápasu jsme totiž tahaly za kratší provaz. Po střeleckém koncertu domácích skončil 1. poločas v poměru 13:9.

V útoku se vcelku dařilo i nám, 20 vstřelených branek za zápas je na náš tým dobrý výsledek, ovšem zadní řady tentokrát nedokázaly vzdorovat domácím, kterým (jak se tak říká), spadlo do brány téměř vše. 2. poločas jsme sice o jednu branku vyhrály, na celkové vítězství to ale nestačilo. Zápas končí výsledkem 23:20 pro domácí hráčky.

Z moravského dvoukola si tedy odvážíme pouze 1 bod za remízu se Studénkou a v tabulce tak klesáme na 11. místo.