NH - Zimní halový turnaj žen - 3. 3. 2012 Dobříš

Dalším turnajem, který jsme navštívily v rámci zimní přípravy před začátkem jarní části sezóny, byl turnaj v Dobříši, který každoročně pořádá domácí oddíl TJ Stará Huť. Čekali nás stejní soupeři jako na předchozím turnaji - Modřany, Stará Huť a Spoje Praha, ale také nové týmy - západočeský Dobřív a pražské Čakovice.

Turnaj jsme zahájily utkáním s Dobřívem. Prvních 10 minut zápasu bylo vyrovnaných, za stavu 4:4 se ale soupeřkám přestalo dařit v útoku a vše již bylo v naší režii. Zápas končí pro nás jasným vítězstvím 15:6.

V dalších kláních porovnáváme síly s pražskými týmy. Nejdříve porážíme Spoje  rozdílem 2 gólů - 5:3, také se nám daří zvládnout zápas s družstvem Modřan - 6:5. Utkání byla velmi vyrovnaná, ale vždy jsme dokázaly být krůček před soupeři. Nakonec vítězíme hladce i nad Čakovicemi - 9:1, kdy skvěle zahrála naše obrana a v celém zápase obdržela pouze jediný gól za 25 minut hry.

Na závěr nás čekala domácí Stará Huť. Již před tímto zápasem jsme měly jisté 1. místo v turnaji, a tak se nám hrálo o to lépe. Vítězíme přesvědčivě 11:4 a turnaj zvládáme bez jediného zaváhání.

Celkovým skóre 46:19 jsme se staly vítězkami letošního ročníku a vyhráváme další turnaj během 14 dní. Doufáme, že nám zimní příprava přinese ovoce v jarní části ligové sezóny, kdy budeme usilovat o udržení se v soutěži.